לב הנדל"ן – שותף אמין עם מוניטין מצוין !
 
סוכנות התיווך "לב הנדל"ן" זוהי סוכנות מצליחה עם ניסיון עבודה רב, המציעה מגוון רב של שירותי תיווך איכותיים, סוכנות אשר מעניקה סיוע מקיף לקהל לקוחותיה בפיתרון בעיות הקשורות לדיור בדרגות קושי שונות, ברמת מקצועיות גבוהה, ובתנאים הטובים ביותר עבורכם.
סוכנות התיווך "לב הנדל"ן" הוכיחו את עצמם כשותפים אמינים ובעלי מוניטין ללא פגם, בביצוע מאות עסקאות נדל"ן.
ניידות, ניסיון של שנים רבות והסמכתם הגבוהה של סוכני התיווך המורשים שלנו, תעזור לכם בהקדם האפשרי למצואת דירת החלומות שלכם.
כדאי מאוד למכור נכס או למצוא נכסים העונים בדיוק לרצונותיכם.
הסוכנים שלנו יבחרו נכס לטעמכם המתאים לרמת החיים שלכם, יעניקו לכם שירות החל מרכישת נכס מכובד ועד שכירות נכס במחירים משתלמים.       
אנחנו נציג בפניכם מאגר גדול של נכסים וכל מה שישאר לכם לעשות זה את הבחירה נכונה !
אלו, שחולמים על נכס בבעלותם, אך לעתים לא תמיד יכולים לדמיין לעצמם איך זה יראה, זקוקים לעזרתו של מקצוען, וכאן בא לידי ביטוי תפקידו של מתווך מקצועי אשר לא ניתן להתפשר עליו.
עסקה רווחית – זוהי הבחירה שלכם !
אזורים יוקרתיים, נוחות ברמה גבוהה, איכות בנייה ברמה גבוהה, סביבה שמורה ... היום רכישת נכס כזה – זאת אומרת להיות בעל נדל"ן יוקרתי, אנחנו נייעץ לכם איך להשקיע בחוכמה את משאבכם ובאמת לקבל את ההכי טוב שיש.
סוכנות התיווך "לב הנדל"ן" לא רק תעזור לכם לחסוך את זמנכם, אלא גם את האמצעים שלכם, כי פוליטקת התמחור שלנו היא אחת האטרקטיביות בשוק הנדל"ן היום.
עבודת הצוות שלנו כוללת מגוון רחב של שירותים : 
-          בחירת נכס עם המתווך ;
-          ייעוץ משפטי ;
-          איסוף וארגון מסמכים ;
-          ליווי בנקאי מלא ;
-          עזרה ברישום וקבלת ההלוואה ( משכנתא ) בתנאים המשתלמים ביותר בשבילכם ;

יתר על כן, הסוכנות לוקחת על עצמה את עלות הפרסום של הנכס שלכם, וכמו כן בדיקת מצבו המשפטי ומצב רישום הנכס אותו ברצונכם לרכוש. 
הלקוחות שלנו תמיד נשארים מרוצים מהתוצאות, בגלל שנדל"ן – לא רק המקצוע של הסוכנים שלנו, זוהי פילוסופיה מסוימת שבה שומרים בעדינות על יחסי סוכן – לקוח.      
 
סוכנות התיווך "לב הנדל"ן" – שותף אמין עם מוניטין מצוין !